Εικόνα Ενημέρωσης για Ορκωμοσία

Σας ενημερώνουμε ότι η τελετή ορκωμοσίας προπτυχιακών-μεταπτυχιακών  φοιτητών θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη  27   Ιουλίου   2023 και ώρα 11:30 π.μ.  στο Αμφιθέατρο της Σχολής Γεωπονικών Επιστημών  του Πανεπιστημίου Πατρών στο Μεσολόγγι.

Η τελετή  αποφοίτησης θα πραγματοποιηθεί με την υποχρεωτική και αυστηρή τήρηση των κανόνων, που  αναφέρονται στο επισυναπτόμενο έγγραφο με τίτλο  Οδηγίες Ορκωμοσίας – Χρήσιμες Πληροφορίες  λόγω των ειδικών καιρικών συνθηκών (καύσωνα) που θα επικρατούν το ερχόμενο διάστημα.

Στην τελετή θα συμμετάσχουν οι ορκιζόμενοι/-ες ,  συνοδευόμενοι από πέντε (5)  το πολύ άτομα ανά ορκιζόμενo.

Η τελετή θα πραγματοποιηθεί με τηβέννους.

Οι ορκιζόμενοι με τους συνοδούς τους προσέρχονται στο χώρο μία ώρα πριν την έναρξη της τελετής και αποχωρούν σταδιακά,  χωρίς να παραμένουν στους κοινόχρηστους χώρους, προκειμένου να αποφεύγεται ο συνωστισμός.

Στην ορκωμοσία θα λάβουν μέρος οι παρακάτω:

Προπτυχιακοί φοιτητές

α/α